Контактная форма
Имя*:
Фамилия*:
Adres*:
Адрес электронной почты*:
Номер телефона:
Нужна помощь?* Сообщение:
Wersje językowe:  Polska  Rosja
Mes susikūrėme tam, kad užtikrinti lengvesnį gyvenimą Norvegijoje.
Ką mes galime Jums pasiūlyti:

√ Įmonės pavedimus ir konsultavimą apskaitos valdymo srityje.
√ Mokesčių apskaitą (selvangivelse).
√ Ekonomines konsultacijas.
√ Marketingo ir klientų pritraukimo konsultacijas.
√ Pareiškimus ir agentūrų laiškus.
√ Užklausas apie išmokas.
√ Kita.

Įmonės pavedimai ir apskaitos valdymas

Baigėsi geri laikai, kada pareigūnai, buhalteriai ir kiti „intelektualai“ galėjo Jus įtikinti, kad kažkas yra Jums neįmanoma, ir Jūs turėtumėte pasitikėti „profesionalais“, kurie Jums viską sutvarkys.

Buhalterinė apskaita ir visi formalumai susiję su Norvegijos įmonės steigimu, nėra tokie sudėtingi, kaip Jums atrodo. Mes tikime savo klientais. Esame įsitikinę, kad įdėdami šiek tiek pastangų Jūs viską greitai sužinosite. Prisimenate sudėtį, atimtį, daugybą ir dalybą? Kai kurie dalykai iš pradžių atrodo sudėtingi, tačiau po kurio laiko tai tampa jau ne tik pagrindiniais dalykais, bet ir sudėtingesniais veiksmais

Visa informacija apie praktiką.

Taip pat yra ir antra medalio pusė. Kaip įmonė, mes galime atlikti ir daug kitų dalykų. Į mūsų paslaugas taip pat įeina svetainių kūrimas, investicijos, naujų plėtojimo planų kūrimas, rinkodara, logistika ir kt. – mes neturėjome pakankamai laiko susikoncentruoti į visą tai, kuo specializuojamės.

Jeigu esate asmuo, kuris viskuo domisi savarankiškai, mes lenkiamės prieš Jus.

Bet jeigu Jūs norite:

√ Padidinti savo verslo pelną.
√ Specializuotis savo srityje.
√ Skirti laiko darbui.
√ Įkurti savo įmonę.
√ Būti geras bosas, kuris turi laiko pasirūpinti savo darbuotojais.
√ Ir svarbiausia – turėti laiko sau, šeimai bei draugams.

Mes esame pasiruošę tapti oficialia Jūsų verslo dalimi. Dėl šios priežasties Jums nebereikės gaišti laiko tvarkant „dokumentus“. Netgi priešingai Jūs sustiprinsite savo taikos, laisvės ir pasitikėjimo jausmą.

Mokesčių apskaita

Tikriausiai ne kartą esate girdėjęs, kad Jūsų draugas ar pažįstamas susigrąžino mokesčius. Kartais mes susipažįstame su žmonėmis, kuriems rūpi išnaudoti kiekvieną turimą galimybę ir aplinkybes. Gerai žinoma taisyklė yra ta, kad jei mes viską darome patys, prarandame daug laiko, nes neturime reikiamos patirties. Jeigu pripažinsime, kad tokiu atveju galime pasitikėti apskaita, tuomet mes užsitarnausime pripažinimą.

Rinkodaros konsultacijos ir naujų klientų pritraukimas

Šiuo metu kiekviena įmonė, veikianti ir dalyvaujanti Norvegijos rinkoje susiduria su konkurencija. Labai trūksta geros kokybės ir atitinkamų paslaugų kainų. Norėdami pritraukti savo gavėjų dėmesį, mes susiduriame su kokybiškų užsakymų trūkumu ir dėl šios priežasties turime susirūpinti savo verslo reikalais. Jeigu norite sustiprinti įmonės pasitikėjimą, turite išlaikyti užsakymus ne tik žiemą, bet ir vasarą, nes taip tampama rimtu žaidėju rinkoje – ateina laikas susirūpinti savo verslo įvaizdžiu. Pagrindiniai patarimai siekiant išlikti šioje srityje skirti mūsų įmonių klientams.

Institucijos pareiškimai ir laiškai

Kaip Norvegijos gyventojas, Jūs turite teisę, o kartais ir pareigą susisieki su Norvegijos institucijomis. Jeigu nuspręsite, jog neturite laiko ir noro pasinerti į biurokratijos pasauly, mes viską galime padaryti už jus. Naudos tyrimas.

Jeigu jūs jau esate pilnateisis Norvegijos Karalystės gyventojas, kodėl Jums nepasinaudoti socialinėmis garantijomis, į kurias turite teisę? Jeigu jūs nežinote nuo ko pradėti ir jei siekiate kažką gauti, Jūs turite visas teisę kreiptis į mus. Mes iš karto išpildysime jūsų prašymą.
Buhalterija Norvegija
Buhalterija Norvegija
Buhalterija Norvegija
Buhalterija Norvegija
Buhalterija Norvegija
Buhalterija Norvegija
Buhalterija Norvegija


Buhalterija Norvegija